«Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң дене шынықтыру және спорт басқармасы» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi

Нашар көретіндерге арналған нұсқа

СҚО әкiмдiгiнiң дене шынықтыру және спорт басқармасының ведомстволық бағыныстағы ұйымдары

Балалар-жасөспiрiмдер спорт мектептерi күнделiктi дүйсенбiден жұмаға дейiн сағат 9-00-ден 18-00-ге дейiн жұмыс iстейдi.

Мектептердің атауы Т.А.Ә Лауазымы Спорт түрі
1.  Қ. Байболов атындағы СБЖСМ
Ж. Жабаев к., 173
e-mail: baibolova_uso@mail.ru 
т.504861, 314653
Щербаков Владимир Петрович директор Спорттық бағдарлау  Коньки спорты
Шаңғы жарысы
Биатлон
Керлинг
Шайбалы хоккей 
Допты хоккей
2. «Дельфин» ОРМБЖСМ
Ж. Жабаев к., 175
e-mail: delfin-dussha@mail.ru 
т.318157, 314154, 314245, 464720
Қасымов Серік Исламбекұлы директор Жүзу
3.  Велосипед спортынан ОРМБЖСМ 
Казахстанская правда к., 33
e-mail: velosport_sko@mail.ru 
ф.532934, т.532535
Парахин Владимир Алексеевич директор Велосипед спорты
4. Бокс ОБЖСМ Парковая к., 141
e-mail: boks-sko@mail.ru 
т.500390, 500391, 500392, ф.362506
ӘбдірахмановНұрланАқылбекұлы директор Бокс
Кикбоксинг
5.  ОРДО
Ж. Жабаев,173 
т.314606; 427935
Пермин Сергей Александрович директор  
6.  Спорттық акробатика МБЖСМ
Чайковский к., 2а
e-mail: SKO_akrobatika@mail. ru 
т.312828, ф.314655
Белогонов Ринат Рашитович   директор Спорттық акробатика
Акробатикалық жолақта және батута секіру
7.  Солтүстік Қазақстано блыстық спортқа дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернат 
Я. Гашек к., 4
51-58-01; 513293; 51-23-26.
Аманов ЫсмағұлАйтымұлы директор Дзюдо
Бокс
Қазақкүресі
Велосипед спорты
Коньки спорты
Грек-римкүресі
Еркінкүрес
Көркем гимнастика
Волейбол
8.  Ұлттық спорт түрлері ОБЖСМ 
Кеншинбаева 22 e-mail: nacvidsport@mail.ru 
314446
Арықов Руслан Мақтайұлы директор
 
Қазақ күресі
ММА
Тай бокс
Тоғызқұмалақ
Белдесу
Жекпе-жек Асықату 
9.  «Жеңіс» ОРМБЖСМ 
Ж. Жабаев к., 177
e-mail: duschor@mail.ru 
т.314688, 314701, 314703, ф.363670
Лаврик Виктор Федорович директор Дзюдо Баскетбол
Волейбол
Футбол 
Грек-римк үресі Еркін күрес
Семсерлесу
Жеңіл атлетика
Бокс 
10.  Жеңіл атлетика ОРМБЖСМ
Тоқсан би к., 11 а
e-mail: atletika2008@rambler.ru 
ф.411152
Самохвалова Алена Аликовна директор Жеңіл атлетика
11.  Жоғары спорт шеберлігі мектебі
Ж. Жабаев к., 173
ф.314666; 314590; 427789
Өтенов Ғабит Сәбитұлы директор Коньки спорты
Допты хоккей 
Пауэрлифтинг
Армрестлинг
Кикбоксинг
Спорттық бағдарлау
Гір спорт
Еркінкүрес
Грек-римкүресі
Велосипед спорты
Жеңіл атлетика
Жүзу
Көркем гимнастика
Биатлон
Керлинг
12.  БЖСМ жұмыс жөніндегі облыстық дене шынықтыру-спорттық орталығы
т. 36-05-75; 460650
Надобенко Ольга Олеговна директор  
13.  «Барыс» БЖСМ
К. Сүтішев к., 47
e-mail: barsik_05@mail.ru 
ф.466474
Дедов Михаил Геннадьевич директор Баскетбол
Волейбол
Үстелтеннисі
Шахмат
14 Дене мүмкіндік туерішектеулі адамдарға арналған «Үміт» спорт клубы
Жамбыл к., 173
e-mail: Ymit_2013@mail.ru
тел. 31-46-39
Латышев Вячеслав Леонидович директор Мүгедектер спорты
15 «Олимпиада чемпионы Александр Винокуровтың атындағы құрлықтық велосипед клубы» КМҚК
Казахстанская правда к., 33
vino4ever_sko@mail.ru
тел: 532934
Кручина Сергей Иванович директор Велосипед спорты
16  «Олимп» ОБЖСМ
Жабаев к., 84
тел.: 340419
e-mail: dvorets.sporta.14@mail.ru
Надобенко Александр Витальевич директор Мәнерлеп сырғанау
Коньки спорты 
Шорт-трек 
Дзюдо 
Көркем гимнастика 
Гірспорты
Хоккей 
Жеңіл атлетика 
Велоспорт 
Бокс 
Еркінкүрес
Грек-римкүресі
17.  «Қызыл-ЖарСҚ» Футбол клубы» ЖШС
Жамбыл к., 173
e-mail: dushfutbolakz@mail.ru 
т. 31-46-67, ф.31-28-41
Лория Григорий Отарович   директор Футбол
19.  «Есіл СҚ» Волейбол клубы» ЖШС
Бөкетов к., 38-20
т. 46-80-07
e-mail: club-esil@list.ru
Кувшинов Александр Михайлович   директор Волейбол
20.  «Қуаныш» Волейбол клубы» ЖШС
Уәлиханов к., 48-44,
e-mail: volleykuanish@gmail.com
Хамзин Қайырбек Сәдуақасұлы  директор Әйелдер волейболы
21.  «Барыс» Баскетбол клубы» ЖШС
Интернационал к., 62,
тел: 466474
e-mail: barsbasket@mail.ru
Загаевский Дмитрий Владимирович   директор Баскетбол
22.  «Құлагер» Хоккей клубы» ЖШС
Жамбыл к. 84 e-mail: hc-kulager@mail.ru
ҚарабалинБолатАлибаевич   директор Шайбалы хоккей
23. «Арғымақ» ат спорты түрлерінің БЖСМ» ЖШС Қызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Ипподромная к., 1
e-mail: dushkoni@mail.ru
т.ф. 8 (715-38)5-13-32
Патошкина Ольга Юрьевна директор Бәйге
Қызқуу
Аударыспақ
Теңге ілу
Көкпар
Жамбыату
23. «Тұлпар» ұлттық ат спорты түрлері бойынша клуб» ЖШС
Сенная к., 12/2 к., 1
e-mail: tulpar-club@mail.ru
Пішембаев Руслан Болатұлы директор Аударыспақ
Теңге ілу
Көкпар
Жамбыату

Қаладың БЖСМ

1. Күрес БЖСМ
Мир к., 252 
e-mail: dssh_resling@mail.ru 
т.519373, ф.518031
Өркешов Ғалым Сағдатұлы директор Грек-римкүресі
Қазақ күресі
Таэквон-до
Карате-до
2. «Қызылжар» футболдан БЖСМ 
Қ. Сатпаев к., 11
e-mail: dushfutbolakz@mail.ru 
т.380055, 381296, ф.381256
Шәкіров Айсары Шәкірұлы директор Футбол
3. Гимнастика БЖСМ
Ж.Жабаев к., 177
e-mail: gimnastika2030@mail.ru 
т.313168
Сарсенбаев Руслан Жумаділұлы директор Көркем гимнастика
Спорттық гимнастика
Спорттық сәндікбилер

Аудандардың БЖСМ

Мектептердің атауы Т.А.Ә Лауазымы Спорт түрі
1. Айыртау ауданының БЖСМ 
Саумалкөл а.
Ақан-Сері к., 31 
e-mail: ducsh-cko@mail.ru 
т.ф. 8(715-33) 20-092
Обременко Денис Степанович директор Еркін күрес
Бокс
Каратэ-кекушинкай
Ауыр атлетика
Жеңіл атлетика
Футбол
Шаңғы жарысы
Шайбалы хоккей
Қазақ күресі
2. Аққайың ауданының БЖСМ 
Смирново а.,
Пушкин к. 
e-mail: akksport@mail.ru 
т.ф. 8(715- 32) 2-22-72
Норбаев Сұлтан Шаймұқанұлы директор Еркін күрес
Грек-римкүресі
Аралас
Жеңіл атлетика оқиғалар
Үстел теннис
Баскетбол
Ауыр атлетика
Допты хоккей
Футбол
Волейбол
Шаңғы жарысы
Коньки спорты
Шайбалы хоккей
3. Ақжар ауданының БЖСМ 
Талшық а.,
Ломоносов к., 1 
e-mail: altynseitova@mail.ru 
т.ф. 8(715-46) 22-182
спортзал (715-46)22-183
Шәпенов Мұхамед Мұхамедиярұлы директор Еркін күрес
Грек-римкүресі
Қазақша күрес
Бокс
Футбол
Волейбол
Шайбалы хоккей
Жеңіл атлетика
Ауыр атлетика
Шаңғы жарысы
4. Есіла уданының БЖСМ 
Явленка а., Коваленко к., 27а
e-mail: Esilroo_2@mail.ru 
т.ф. 8(715-43)2-12-81
Асет Сайлауұлы Әбілмәжінов директор Грек-римкүресі
Волейбол
Ауыр атлетика
Жеңіл атлетика
Шаңғыжарысы
Қазақ күресі
Футбол
Баскетбол
Шайбалы хоккей
5. Жамбыл ауданының БЖСМ 
Пресновка а.,
Киров к., 63
e-mail: Dysha_jamb@mail.ru
т.ф. 8(715-44)22-107
Бектасов Сәруәр Мырзақазиұлы директор Грек-римкүресі
Қазақша күрес
Бок